budynek główny

 
     

Hotel Inter Sport Sobieski  położony jest na obrzeżach miasta Poznania (przy trasie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju). Przyjmuje gości od maja 2005 roku. Położenie hotelu, staranny dobór oferowanych produktów, rozmaitość atrakcji przeznaczonych dla  gości, eleganckie i nowoczesne wnętrza oraz wyjątkowy serwis i niezawodny personel tworzą niezapomnianą atmosferę tego miejsca. Sprawia to że Hotel Inter Sport Sobieski stanowi wspaniałe miejsce dla wszystkich, którzy pragną wypocząć i zrelaksować się w Poznaniu niezależnie od pory roku i pogody.

 

Położenie hotelu sprzyja również organizacji wypraw plenerowych  połączonych z zabawami takimi jak jazda na quadach, podchody, szkoła przetrwania.

 

Do aktywnego wypoczynku zachęcają: siłownia wyposażona w profesjonalny i bezpieczny sprzęt, sauna z salą relaksacyjną a także gabinet odnowy biologicznej. Hotel posiada również dwie sale sportowe.

 

Hotel Inter Sport Sobieski zaprasza do jednego apartamentu, 2 pokoi wieloosobowych oraz do 16 pokoi
2-osobowych porównywalnych ze standardem szwajcarskich **. Każdy pokój dwuosobowy można przeznaczyć do jednoosobowego wykorzystania uzyskując luksusową, obszerną "jedynkę". Godne polecenia są pokoje o podwyższonym standardzie z dużym tarasem widokowym. Wszystkie pokoje Hotelu Inter Sport Sobieski wyposażone są w łazienkę z kabiną prysznicową, TV SAT i telefon.

 

dalej >